Innovációs csapataink átfogó megközelítéssel érik el, hogy globális szinten legyenek képesek innovatív megoldások kifejlesztésére. A központi irodában és a helyi létesítményeinkben dolgozó tapasztalt kollégáink segítenek elérni a Kersia piacának elvárásait azok előrejelzésére tett erőfeszítések megtételével.

A forradalmi innovációra vonatkozó egységes stratégiánk összehozza az innovációs folyamatokat kezelő marketingcsapatunkat és a különböző megoldásokat megalkotó kutatási-fejlesztési csapatunkat.

Csapataink szorosan együttműködnek a Szabályozási ügyek, Ellátási lánc és egészségügy, Biztonság és környezetvédelem (HSE) osztályokkal. Emellett üzletfejlesztési tapasztalatokat is szerezhetünk a testreszabott termékek létrehozásából, az értékesítési stratégiákból, a termékekkel kapcsolatos képzésekből, valamint a megfelelő innovatív megoldásokra vonatkozó javaslatokból. A folyamatosan fennálló versenyhelyzeti információszerzési folyamattal összekapcsolva ez a támogatás segíti az ügyfeleink igényeinek elemzését. A kifejlesztett innovációink kikerülnek az élelmiszerek biológiai biztonsági piacára.

Munkaköri feladataink:

  • Élelmiszer-biztonsági szakértő
  • Kategóriamenedzser
  • Termékmenedzser
  • Kategóriamenedzser-segéd
  • Adatbázis-kezelő
  • Művészetiprojekt-menedzser
  • Kutatási-fejlesztési projektmenedzser
  • Kutatási-fejlesztési technikus
  • Mikrobiológiai mérnök
  • Mikrobiológiai technikus
  • Kémiai és fiziko-kémiai elemzés

Szakterületeink:

  • Iparterületek: Élelmiszer, gazdaság, állatitakarmány-kiegészítés, vezetékesvíz-biztosítás
  • Mikrobiológia
  • Folyékony és szilárd készítmények
  • Élelmiszerek biológiai biztonsága